Dla pracodawców

Jeśli są Państwo lokalnymi przedsiębiorcami i interesuje Państwa współpraca z Gminnym Bankiem Kadr, zapraszamy do umieszczania ogłoszeń rekrutacyjnych na naszym portalu. Istnieją dwie możliwości umieszczania ofert:

 

  1. Droga w pełni elektroniczna: należy zarejestrować firmę w portalu GBK (Konto => Rejestracja firm). Następnie po weryfikacji konta, wymagane jest logowanie na konto firmy. Umożliwi to Państwu przeglądanie wszystkich ofert GBK, a także dodanie własnej za pośrednictwem interaktywnego „formularza dodawania ogłoszeń” (Konto => Dodaj ofertę).
  2. Droga za pomocą formularza .doc: mogą Państwo zamieścić ofertę bez rejestracji firmy, za pomocą formularza dodawania ofert w formie edytowalnej (doc, docx, otd), który należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną wraz z oświadczeniem na adres gbk@polkowice.eu lub dostarczyć osobiście do biura Gminnego Banku Kadr.

 

Wszystkie pliki dostępne są w zakładce Formularz dodawania ogłoszeń (Informacje => Dla pracodawców => Pliki do pobrania => Formularz dodawania ogłoszeń)

Adres biura:
Urząd Gminy Polkowice
Ul. Rynek 2 pokój 10
59-100 Polkowice
e-mail: gbk@polkowice.eu

 


Ogłoszenia rekrutacyjne przesłane do Gminnego Banku Kadr do godziny 13:00 będą umieszczane codziennie w dniach pracy urzędu o godzinie 14:00.

Zapraszamy do współpracy!